Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lanvollon

Lanvollon

Malé město Lanvollon se nachází na západě Francie, v regionu Bretaň. Lanvollon najdete 12 km od St Quai Portrieux, 27 km od Saint Brieuc a 19 km od Paimpol. Město je vzdálené 10 km od moře. V Lanvollon se bude líbit zejména milovníkům krásné přírody. V létě se zde návštěvníci mohou mimo jiné věnovat pěší turistice a výletům na kolech. Okolí Lanvollon nabízí řadu zajímavých cílů.

Tipy na výlety

Dinan
Dinan je nádherná hradbami obehnaná citadela, která byla skutečně citlivě zrestaurována. Malebné středověké dlážděné ulice, dva překrásné kostely a hradní věž z 14. století se nachází uvnitř hradeb z 13. století.

Saint-Malo
Na skalnatém výběžku v ústí řeky Rance se nachází tato v podstatě nedobytná pevnost, která byla po staletí známá jako korzárské město. Procházka po hradbách nabízí překrásný výhled na moře a na celý přístav i citadelu. Při odlivu se můžete přes pláž pod hradbami vypravit až k ostrovu Grand Bé, místa posledního pobytu spisovatele 19. Století Chateaubrianda , nebo k pevnosti Fort National, vybudované architektem Vaubanem na malém výběžku na severu.

Smaragdové pobřeží
- Côte D´Émeraude, se táhne od výběžku Pointe de Grouin na západ od Saint-Malo a na sever od přístavu Cancale, známého svými ústřicemi, až k le Val-André na západě. Můžete zde najít řadu kvalitních pláží, krásných letovisek i mysů s nádhernými výhledy na moře. Pobřeží Côte de Granit Rose je typické svými růžově zbarvenými žulovými skalami zvětralými do neuvěřitelných tvarů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie