Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cesty na přání

Každý máme nějaké přání, chceme něco zažít, něco vidět. Cestovní a dopravní agentura Lido-CS se už 17 let snaží vyhovět svým klientům při uskutečňování jejich nápadů a přání. Jsme schopni zajistit jak cesty za poznáním, turistikou, sportem, kulturou a zábavou, ale i za nákupy a atrakcemi. Oblíbené jsou zejména Vánoční trhy, návštěvy Legolandu a podobně.

Díky tomu, že dopravu provádíme mikrobusy pro 7 až 8 zákazníků, jsme schopni se pohybovat i tam, kam klasické autobusy nemohou. To je velká výhoda nejen při špatném počasí, ale také v případě, že jsou mezi našimi klienty méně pohyblivé osoby. O zákazníky tedy nemáme nouzi. 


Foto: Francie - kaňon Verdon

Naše ceny za dopravu se pohybují od 8,- Kč/km v Česku a na Slovensku, v zahraničí pak od 9,-Kč/km. Tyto ceny bohužel nelze zaručit trvale při nenasytnosti trhu PHM a poplatků.

Mikrobusy mají pochopitelně klimatizaci, přídavná topení, jsou vybaveny GPS a některé i DVD. Nápoje teplé a v omezeném množství i studené jsou k dispozici po velkou část cesty. Všichni naši řidiči jezdí po Evropě nejméně 15 let a tak mají i dostatek zkušeností a znalostí navštěvovaných lokalit. 

Ubytování zajišťují spolupracující agentury a kanceláře ve kvalitě, jakou si budete přát - od noclehu v parku až po hotel HILTON.


Foto: Olomouc - koncert J. Cury

Jak tedy na to? Stačí, když Vy budete mít cestovatelská přání a my pak zpracujeme zájezdy v té kvalitě, kterou budete požadovat. Do 5 dnů Vás seznámíme s kalkulací a bude-li vyhovovat, JEDEME! A nemusí Vás být hned 7 či 8 (i když parta je parta). U nás vždy někdo na něco čeká a jsou i klienti, kteří rádi pojedou všude tam, kde ještě nebyli.

Příklady na rok 2013  

SPORT - již jsou zájemci o Rallye Corsica a tenisový turnaj Roland Garros v Paříži. U těchto akcí je čas i na prohlídku a výlety.


Foto: Verona - aréna

KULTURA - opery a balet v La Scale a La Fenice a v dalších operních domech Evropy a divadlech ČR, koncerty, výstavy malířů, folklór a jiné.

POZNÁNÍ - Řím, Ostia, Pompeje, Capri - Provence - Bretaň - Řecko - Benelux - Paříž - Krakov - Slovensko - Nizozemsko s delfináriem, květinami, dřeváky a sýry.

TURISTIKA - horská na Slovensku a Korsice, a také vodní - vydáme se obytnou lodí po řekách a kanálech v Holandsku, Belgii, Francii, Itálii, Německu… 

Protože spolupracujeme s lodní společností MSC, nabízíme i cesty po mořích a oceánech za skvělé ceny (děti do 17 let většinou zdarma). 


Foto: Francie - lodí po kanále du Midi

A TAK NEVÁHEJTE, SDĚLTE NÁM VAŠE PŘÁNÍ – ZA TO NIC NEDÁTE. A CO KDYBY? VY VÍTE KAM, MY VÍME JAK!

- PR článek -

Cestovní a dopravní agentura LIDO-CS 
Roháčova 930
282 01  Český Brod

Tel.: 321 622 522
603 539 701, 604 244 987

lido-cs@seznam.cz 
www.lido-ck.estranky.cz

Článek byl zobrazen 2 265 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie