Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Paříž – eurovíkendy v místech, kudy kráčela historie

Nemáte kvůli svým pracovním povinnostem možnost vyjet si na delší dovolenou, a přitom byste rádi poznávali kulturní a historická evropská centra? Cestovní kancelář Neckermann,  která nabízí nejlépe rozvinuté průvodcovské služby Thomas Cook Service, se postará, aby tyto dvě věci nebyly neslučitelné a žádné vaše přání nesplnitelné.

Chcete poznat romantická zákoutí, rušné vinárny na Montmartru, kde našel inspiraci nejeden umělec, a přitom potkávat hlavní historické památky na každém kroku? Pak jsou tu pro vás letecké eurovíkendy v Paříži. 

Obraťte se na nás a zajistíme vám nejen letenky, ale i cestu z letiště do hotelu a celý servis.

Jestli byste rádi prožili sami kus dobrodružství z historických románů, ukáží vám eurovíkendy Paříž, jak ji skutečně neznáte. Můžete se na Paříž podívat z výšky zvonice chrámu Notre Dame, nebo si ji prohlédnout z míst, kde se odehrála nejedna revoluce, a z ulic, kde stávaly barikády. Otevřou se vám šlechtická sídla i zapadlá místa mušketýrských soubojů.

Vyražte na eurovíkend – Paříž, která pulzuje kulturním a módním životem, vám bude i s celou svou romantickou historií ležet u nohou!

Eurovíkend Londýn nebo Řím - poznávejte život v Evropě!

Dáváte spíše přednost teplu jižních států? Můžete si zvolit na eurovíkend Řím, kde je velká část antiky jako na dlani. Jestli vás pak neláká Řím a chcete poznat zemi, kde je historie díky vládnoucí dynastii stále tak trochu živá, pak je pro vaše eurovíkendy Londýn to pravé. Jistě oceníte výhodné podmínky a slevy, především za včasnou rezervaci.

Prožijte svou krátkou dovolenou naplno s eurovíkendy v Londýně, Římě nebo Paříži!

Nebo se vám mezi Francouzi zalíbilo a současně byste se přece chtěli podívat k moři? Pak vám můžeme vedle leteckých zájezdů jen doporučit Azurové pobřeží nebo Korsiku, které má Neckermann CK v nabídce Autem Evropou.

- PR článek - 

Článek byl zobrazen 1 635 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie