Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Collonges La Rouge

Collonges La Rouge

Vesnice Collonges La Rouge se nachází na jihu Francie, v regionu Limousin. Nachází v nadmořské výšce 500 m, pouhé 2 km severně od Meyssac, 10 km od Turenne a 25 km jiho-východně od Brive-la-Gaillarde. Collonges La Rouge je bývalé etapové místo poutníků ze St Jacques de Compostelle.

Věže z červeného pískovce jsou typické pro domy v Collonges-la-Rouge. Knížata z Turenne vybudovala tuto červenou vesnici i s jejími rozkošnými sídly, věžemi, vížkami, tržnicí a zámkem, které dohromady působí až bizarní stejnorodostí. Tympanon z bílého vápence na jinak červeném kostele z 11. – 12. století, je zajímavou výjimkou. Procházka po Rue Noire v nejstarší části města vám poskytne dobrou představu o městě jako celku.

Collonges La Rouge je kulturně zaměřené město, nabízející návštěvníkům řadu společensko-kulturních aktivit. Konají se zde četné koncerty, nejrůznější trhy, výstavy rukodělných uměleckých prací a také zahradní výstava. V Collonges La Rouge jsou k dispozici potraviny, restaurace, muzeum a množství pamětihodností.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie