Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Paříž – eurovíkendy v místech, kudy kráčela historie

Nemáte kvůli svým pracovním povinnostem možnost vyjet si na delší dovolenou, a přitom byste rádi poznávali kulturní a historická evropská centra? Cestovní kancelář Neckermann,  která nabízí nejlépe rozvinuté průvodcovské služby Thomas Cook Service, se postará, aby tyto dvě věci nebyly neslučitelné a žádné vaše přání nesplnitelné.

Chcete poznat romantická zákoutí, rušné vinárny na Montmartru, kde našel inspiraci nejeden umělec, a přitom potkávat hlavní historické památky na každém kroku? Pak jsou tu pro vás letecké eurovíkendy v Paříži. 

Obraťte se na nás a zajistíme vám nejen letenky, ale i cestu z letiště do hotelu a celý servis.

Jestli byste rádi prožili sami kus dobrodružství z historických románů, ukáží vám eurovíkendy Paříž, jak ji skutečně neznáte. Můžete se na Paříž podívat z výšky zvonice chrámu Notre Dame, nebo si ji prohlédnout z míst, kde se odehrála nejedna revoluce, a z ulic, kde stávaly barikády. Otevřou se vám šlechtická sídla i zapadlá místa mušketýrských soubojů.

Vyražte na eurovíkend – Paříž, která pulzuje kulturním a módním životem, vám bude i s celou svou romantickou historií ležet u nohou!

Eurovíkend Londýn nebo Řím - poznávejte život v Evropě!

Dáváte spíše přednost teplu jižních států? Můžete si zvolit na eurovíkend Řím, kde je velká část antiky jako na dlani. Jestli vás pak neláká Řím a chcete poznat zemi, kde je historie díky vládnoucí dynastii stále tak trochu živá, pak je pro vaše eurovíkendy Londýn to pravé. Jistě oceníte výhodné podmínky a slevy, především za včasnou rezervaci.

Prožijte svou krátkou dovolenou naplno s eurovíkendy v Londýně, Římě nebo Paříži!

Nebo se vám mezi Francouzi zalíbilo a současně byste se přece chtěli podívat k moři? Pak vám můžeme vedle leteckých zájezdů jen doporučit Azurové pobřeží nebo Korsiku, které má Neckermann CK v nabídce Autem Evropou.

- PR článek - 

Článek byl zobrazen 2 072 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie