Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Giffaumont Champaubert

Giffaumont Champaubert

Malá vesnice Giffaumont Champaubert se nachází na severo-východě Francie, v regionu Champagne - Ardenne. Leží asi 25 km od Saint-Dizier, 30 km od Vitry-le-Francois a pouhých 10 km od Montier-en Ber. Giffaumont Champaubert leží v srdci chráněné přírodní oblasti s jezerem Lac du Der-Chantecoq o rozloze 4 800 ha, které patří k největším sladkovodním jezerům Evropy a je nazýváno "vnitrozemským mořem".

Za vidění stojí mimo jiné ornitologická oblast, Maison de l´Oiseau et fdu Poisson, turistické trasy kolem kostelů s pozoruhodnými kostelními okny z 16. století. V obci se nachází půjčovna horských kol. Jsou zde k dispozici potraviny, boutique a restaurace.

Giffaumont Champaubert leží přímo u jezera, v němž se návštěvníci mohou věnovat koupání a řadě vodních i jiných sportovních aktivit. V létě se mohou návštěvníci věnovat plachtění, vodnímu lyžování, tenisu, rajtování a rybaření. Zajímavým zážitkem jsou také jetski a katamarán. Giffaumont Champaubert nabízí návštěvníkům řadu neobvyklých zážitků a skvěle se hodí pro rodinnou dovolenou.

Tipy na výlety
Okolí Giffaumont Champaubert je protkáno turistickými a cyklistickými cestami. Vaší pozornosti by neměl uniknout poloostrov Rouhemont.

Krajina v Champagne
Úzké silničky křižující oblast Champagne vedou do mnoha malebných vinařských vesnic. Poklidná vyjížďka autem s příležitostnými zastávkami a návštěvou tzv. „vignerons“ – malých soukromých vinařů, u nichž lze ochutnat jejich osobitá, často vynikající šampaňská, je nejlepším způsobem, jak tento region prozkoumat.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie