Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Megeve - St. Gervais

Megeve - St. Gervais

(1100 – 3253 m. n. m.)
V oblasti Evasion Mont Blanc se nachází vesnička a lyžařské středisko Megeve, které je velmi prestižní a vyhlášené. To se však odráží na cenách ubytování a služeb, ale také na příjemné a klidné atmosféře. Nachází se asi hodinu jízdy od Ženevy mezi dvěma řekami Glapet a Nant des Cordes. Oblast Evasion Mont Blanc zahrnuje kromě Megeve ještě další místa, jako jsou vesničky St. Gervais, St. Nicolas de Veroce a Combloux. Oblast je rozdělena na 7 areálů, které dohromady poskytují 445 km sjezdových tratí a jsou propojeny buď lanovkami a vleky nebo skibusy.

Celkově je v Megeve – St. Gervais k dispozici 37 zelených, 63 modrých, 84 červených a 33 černých sjezdovek. O přepravu lyžařů se stará 59 vleků, 13 kabinkových a 38 sedačkových lanovek s přepravní kapacitou 143 000 osob za hodinu.  Přístup na zdejší sjezdovky vám zajistí skipass Evasion Mont Blanc, který pokrývá celkem 450 kilometrů sjezdovek a 121 vleků. V Megeve najdeme také prvotřídní těžké sjezdovky Světového poháru u Cote 2000.

Na své si zde přijdou také běžkaři, pro které je připraveno kolem 75 km upravovaných tratí a nachází se zde i biatlonová trať.  V areálu Combloux / Mont Joux byl pro snowboardisty vystavěn upravovaný snowpark. Ve středisku Les Contamines jsou zase skvělé možnosti freeridového a carvingového lyžování.

Megeve nabízí také dostatek zábavy i po lyžování, zajít si můžete třeba do muzea, kasina, nočního klubu, piano baru, kina, na představení, bowling či do restaurace. Vyzkoušet můžete vyhřívaný bazén, kluziště, projížďku na saních nebo dokonce paragliding St. Gervais je známé především jako termální lázně, letní i zimní rekreační a sportovní středisko. Kromě sjezdovek je vám k dispozici také snowpark a běžecké tratě. Megeve je od Prahy vzdáleno 1061 km.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie