Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rochemaure

Rochemaure 

Rochemaure je malé město nacházející se v regionu Ardeche/Drôme, na jiho-východě Francie. Město Rochemaure leží 7 km od Montélimar. Městečku Rochemaure si uchovává středověký ráz. Je zde hrad zčásti z 12. století, kaple, kostel a také pěkný výhled na Rhonu a Alpy.

V okolí Rochemaure je velké množství kulturních i přírodních zajímavostí. Rochemaure je dobrým výchozím bodem pro milovníky turistiky a cykloturistiky. V nejbližší okolí města se návštěvníci mohou věnovat řadě volnočasových aktivit, 5 km od obce jezdectví, 3 km od obce na jezeře Meyrol je nabídka mnoha příležitostí pro volný čas.

Doprava letadlem: letiště Avignon (AVN), 94 km, Lyon (LYS), 162 km.

Tipy na výlety
- 12 km od Rochemaure jsou k vidění římské pozůstatky Alba la Romaine
- 15 km od Rochemaure najdete Golf La Valdaine
- 40 km od obce se nacházejí propasti Ardeche

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie