Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Divonne Les Bains

Divonne Les Bains

Termální lázeňské město Divonne Les Bains se nachází v na východě Francie. Toto živé kulturní město je skvělým místem pro dovolenou celé rodiny v každém ročním období. V zimě lyžařské středisko vhodné pro sjezdaře i běžkaře, v létě místo nabízející koupání a řadu sportovních aktivit.

Známé středisko a termální lázně leží v nadmořské výšce 500 m a je vzdáleno jen 17 km od Geneve, 17 km od Ferney Voltaire a 35 km od Morez. Veškeré služby včetně fitness-centra a vyhřívaného bazénu jsou k dispozici v místě. Lázeňské město nabízí svým návštěvníkům kasino, koncerty, muzeum, kino i pamětihodnosti.

V létě se zde mohou turisté věnovat hraní tenisu, minigolfu, je zde také golfové hřiště (18 jamek). V okolí se nachází rozsáhlá síť (50 km) cyklistických cest a stezek pro túry na horském kole. Je zde možné provozovat rybaření, rajtování i horskou turistiku. V bezprostřední blízkosti Divonne Les Bains se nacházejí další lyžařská střediska: Lellex, Mijoux, Le Vattay.

Vallée du Rhone / Loire je oblastí rozlehlých vinic, kde se vyrábí ta nejlepší francouzská vína. Zajeďte si do míst, kde se vinná réva za starostlivé péče vinařů mění v neodolatelně chutný nápoj a okuste fascinující proces, který má v celé Francii dlouhé tradice. Místní sklípky a svérázní, ale milí lidé stejně jako krásná krajina vám připraví nezapomenutelnou dovolenou.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie