Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Touquet

Le Touquet

Letovisko Le Touquet se nachází na severu Francie, v regionu Nord - Pas de Calais. Rušné lázeňské město obklopené krásnou přírodou je situováno mezi mořem a lesem. Město u ústí řeky Canche patří k nejelegantnějším z letovisek natěsnaných podél písečných pláží severního pobřeží. Le Touquet leží v pozoruhodné přírodě, 125 km od Lille, 220 km od Paříže.

Ve městě Le Touquet se nachází jak dlouhé pláže, tak butiky a vilky ve stínu stromů. Le Touquet jsou lázně zaměřené na léčbu dýchacích cest. Veškeré služby jsou zde k dispozici včetně možnosti využít thalassoterapii. V Le Touquet se nabízí řada kulturních možností. Je zde diskotéka, kasino, muzeum, kino a řada pamětihodností. Ve městě se konají četné koncerty.

Le Touquet (přezdívané jako Pařížská pláž) bylo velmi elegantním městem už v době, kdy sem přijel prin z Walesu (budoucí král Edward VIII.) se svými hosty. I dnes si toto město se svými secesními domy i budovami ve stylu art deco zachovalo tvář té doby.  Díky svému letišti, kasinu, dostihové dráze, golfovému hřišti, hotelům skvělým restauracím a pařížským butikům stále zůstává nejvýznamnějším letoviskem na severním pobřeží.

Pyšní se navíc úžasnými plážemi nabízejícími mnoho zábavy, jako například plážové plachtění, diskotéky a noční kluby i nedaleký dětský zábavní park Bagatelle. V Le Touquet je k vidění zátoka Canche a divoké duny. Za pozornost zde stojí také plachtový vůz (segelwagen). Středisko je ideální pro rodinnou dovolenou.

Sportovním nadšencům Le Touquet nabízí množství sportovních příležitostí. Mohou se v Le Touquet věnovat plachtění (je zde i škola plachtění), surfování, kánoím, tenisu, golfu, minigolfu či rajtování. V okolí Le Touquet je mnoho cest pro turistiku i výlety na horském kole.

Nejpozoruhodnějším rysem normandské krajiny je její úžasná rozmanitost. Skalnaté majestátní pobřeží pomalu ustupuje zlatým plážím, kulturní a normandské riviéře, jejímž centrem jsou městečka Deauville a Trouville –sur-Mer. Normandie je oblast výrobců sýra, palíren kalvádosu a malých restaurací, kde můžete velmi dobře a beze spěchu poobědvat. A všude kolem jsou malebné kamenné vesničky, hrázděná panství a statky dávající na obdiv své architektonické dědictví, které přežilo dokonce pustošení během 2. světové války.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie