Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Stella Plage

Stella Plage

Letovisko Stella Plage se nachází na severu Francie, v regionu Nord – Pas de Calais. Stella Plage leží 5 km jižně od Touget-Paris-Plage, 220 km od hlavního města Francie, Paříže. Stella Plage je vhodným místem pro milovníky přírody.

Stella Plage nabízí nádherné velké pláže s jemným pískem a dobrými podmínkami pro koupání. Návštěvníci se zde mohou věnovat řadě sportovních aktivit. Stella Plage je zároveň dobrým výchozím místem pro výlety do okolí. V Stella Plage se nabízí množství sportovních zařízení, která dovolují návštěvníkům věnovat se řadě aktivit, například plachtění, kánoím, tenisu, rajtování, rybaření a mnoha dalším.

Tipy na výlety
Ze Stella Plage se mohou návštěvníci vydat na výlety například do oblasti Le Touquet, Boulogne sur Mer (1. rybářský přístav Francie), Le Cap Gris Nez, La Blanc Nez. Zajímavým zážitkem je také výlet eurotunelem do Anglie.

Eurotunel vybudovaný ve spolupráci britských a francouzských projektantů, byl otevřen v roce 1994, 192 let poté, co se o něm poprvé začalo uvažovat. Tento železniční systém se skládá ze dvou halvních tunelů, každý v jednom směru, menšího služebního tunelu a četných spojovacích tunelů.

Pravidelná linka Le Shuttle z Calais do Folkestonu převáží na speciálních vagónech vozidla, osobní doprava Eurostar má vlakové soupravy dlouhé až půl kilometru. Na nádraží v Calais je výstavní centrum věnované stavbě a chodu Eurotunelu.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie