Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Pol sur Ternoise

Saint Pol sur Ternoise

Město Saint Pol sur Ternoise se nachází na severu Francie, v regionu Nord - Pas de Calais. Saint Pol sur Ternoise je město ležící 56 km od Amiens, 59 km od Lille, 72 km od Calais. Za návštěvu v Saint Pol sur Ternoise stojí například místní pamětihodnosti nebo muzeum. V Saint Pol sur Ternoise mohou návštěvníci využít bazén, zahrát si tenis nebo se mohou věnovat rybaření.

Tipy na výlety
Zvlněná zalesněná oblast Nordu-Pas de Calais se částečně rozkládá na území, které historicky patřilo k Flandrám. Flandry svými kanály, větrnými mlýny a městy s dlážděnými náměstími a sedlovými střechami připomínají trochu Nizozemí. Na sever od Lille, hlavního města tohoto regionu, jsou dvě vlámská středověká opevněná města, Bergues a Wormhout, obehnaná kanály. Opevnění jsou zde u měst velmi typická. Například v Cambrai se stále nachází strážní domek, tvrz a hlavní hradní věž.

Gotické katedrály
Štíhlé špičky věží gotických katedrál severní Francii se jako význačné církevní dominanty tyčí vysoko nad okolní krajinu i města. Severní Francie je kolébkou gotické architektury – tento sloh se datuje přibližně od roku 1140 – 1144, kdy byl postaven chér opatského kostela St.-Denis severně od Paříže.

Venkovská piva
Severní Francie a Belgie sdílejí dlouho zavedenou tradici vaření piva. Ačkoliv Štrasburk je významné pivovarské město, nejlepší pivo se vaří v okolí Lille v samém srdci Flander. V oblastech Nord a Pikardie můžete podniknout zajímavou „brasserie“ okružní jízdu po pivovarech, včetně návštěvy pivovarů například St. Sylvestre poblíž Steenvoorde nebo Jeanne d´Arc v Ronchinu poblíž Lille a dalších.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie