Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint-Julien - informace o obci

V kopcovité alsaské krajině se rozkládá malá a poklidná vesnička Saint–Julien, kde žije jen okolo 130 obyvatel. Najdeme ji přibližně 33 km od města Vittel, 50 km západně od Epinalu a 110 km severně od Dijonu. Vesnička je situována na hranicích francouzských oblastí Lorraine a Franche-Comté a dominuje krásnému údolí Saone.

Přestože jde o malinkatou vesničku, může se pyšnit mnoha přednostmi. Leží totiž ve vyhlášené vinařské oblasti a proto vína, která se zde produkují, patří k francouzským špičkám. Téměř na každém kroku zde proto narazíte na malebný vinný sklípek, kde máte možnost degustace. Mezi nejvýznamnější historické památky v obci patří krásný klasifikovaný kostel pocházející ze 14. století.

V centru obce je návštěvníkům k dispozici několik obchůdků s potravinami, najdete zde pekařství i řeznictví. V místní restauraci můžete ochutnat některou z místních krajových specialit, nebo jen tak posedět u skleničky lahodného vína. Ubytování je možné v několika penzionech nebo v soukromí u místních obyvatel. Na sportovně založené jedince zde čekají dvě golfová hřiště, jedno devíti a druhé pěti jamkové. V okolí jsou nepřeberné možnosti pěší turistiky a horské cykloturistiky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie