Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bagnols

Bagnols

Vesnice Bagnols se nachází v regionu Auvergne ve střední Francii, 18 km od Bort-les-Orques, 20 km od La Bourboule a 50 km od Mauriac. Bagnols má ideální výchozí polohu pro výlety do okolí, například do sopečného parku. Bagnols je vhodným místem pro aktivní i odpočinkovou dovolenou.

V blízkosti Bagnols se nachází lyžařské středisko Mont-Dore, které je skvělým místem pro lyžaře, běžkaře i sáňkaře. Lyžařské středisko Mont-Dore, od Bagnols vzdálené 25 km, nabízí 21 lyžařských sjezdovek, sněhový park, lyžařskou školu, běžkařské tratě, zimní turistické cesty i sáňkařské dráhy.

Z Bagnols se určitě musíte vydat na výlet do masivu Le Sancy nebo do sopečného parku Parc Naturel des Volcans d´Auvergne, ležící v départementu Puy-de-Dome na západ od Clermont-Ferrand. Dnes jsou všechny tyto sopky vyhaslé, avšak před třemi miliony let vyvěrala při pravidelných erupcích láva, která vytvořila tento podivuhodný a pustý terén. Nedávno otevřený tematický Vulcania park (zasvěcený sopečným jevům) nabízí mnohá vzrušující představení a interaktivní technologie.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie