Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Seurre

Seurre

Malé kouzelné město Seurre se nachází v centru regionu Burgundsko, na východě Francie. Seurre leží v nadmořské výšce 181 m. Tuto starobylou vesnici najdete asi 25 km od Beaune, 40 km od Dijon a 40 km od Chalon-sur-Saone. Seurre je ideálním výchozím bodem pro výlety a exkurze na prozkoumání proslulé oblasti vinic.

V obci jsou k dispozici obchody, restaurace, muzeum a řada pamětihodností, které stojí za pozornost milovníků historie. V létě se mohou návštěvníci Seurre věnovat různým sportovním aktivitám - například tenisu a rajtování. Okolí Seurre nabízí turistické cesty a stezek pro túry na horském kole.

Tipy na výlety
Projížďka lodí po burgundských vodních trasách je skutečně báječným způsobem, jak se vydat na cestu historií.

Beaune je malé město s neobyčejnou pověstí. Je skutečným centrem vinařského průmyslu v Brugundsku. Je skvělým místem, kde můžete ochutnat rozmanité druhy vín zdejšího regionu.

Dijon je skvělým místem pro poznávání nádherné architektury a místních kulinářských specialit v nespočetném množství restaurací.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie