Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Usuge

St Usuge

Vesnice St Usuge se nachází na východě Francie, v regionu Burgundsko. St Usuge najdete asi 114 km jižně od Dijon, 28 km východně od Chalons sur Saone a jen 9 km severně od Louhans. St Usuge leží v krásné oblasti vinic, která nabízí návštěvníkům rozmanitou nádhernou přírodu, která stojí za vidění.

Návštěvníci by si určitě neměli nechat ujít unikátní výstavu o legendě cyklistického závodu Tour de France. Čekají je zde také muzea a doprovodné prohlídky města. V obci jsou k dispozici potraviny, řeznictví a pekařství.

V létě se mohou návštěvníci věnovat rajtování, rybaření a turistice. St Usuge je ideálním místem dovolené pro všechny milovníky přírody a turistiky, protože nabízí početné turistické okruhy.

Tip na výlet

Projížďka podél Côte-d´Or
Côte-d´Or je 48 km dlouhý pás země, ze kterého pochází nejuznávanější burgundská vína. Trasu s názvem Route des Grands Crus, vedoucí z Dijonu přes Beaune do Santenay, by měl absolvovat každý skutečný znalec vína. Silnice vás povedou přes anebo kolem významných měst, s krátkými zajížďkami do menších míst.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie