Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Germain sur Vienne

St Germain sur Vienne

Vesnice St Germain sur Vienne se nachází v regionu Val de Loire, v srdci Francie. Leží na břehu řeky, 58 km od Tours, 33 km od Azay le Rideau, 12 km od Saumur a jen 15 km od Chinon. Návštěvníci se zde mohou věnovat rybaření. Asi 5 km od vesnice jsou pro návštěvníky k dispozici tenisové kurty.

Germain sur Vienne má výhodnou dopravní polohu a je ideálním výchozím bodem pro nejrůznější výlety do okolí. Místo se bude líbit všem milovníkům přírody a turistiky, protože okolí St Germain sur Vienne nabízí řadu zajímavých turistických cest.

Tipy na výlety
Starobylé městečko Chinon má kostely St. Mexme, sv. Maurice a sv. Štěpána, většinou ve slohu gotickém. Zajímavé jsou rozsáhlé zříceniny starého zámku z XI. až XV. stol., v jehož věži se dosud uchoval žalář posledního velmistra řádu templářského Jakuba Bernharda z Molay. V chinonském zámku zemřel r. 1189 anglický král Jindřich II., jenž se zde rovněž jako Richard Lví Srdce se zálibou zdržoval. Zde se také setkal poprvé král francouzský Karel VII. s Pannou Orléanskou (Johankou z Arcu).

Historické město Tours se nachází v regionu Val de Loire. Na své si v Tours přijdou zejména milovníci pěší turistiky a cykloturistiky. Za vidění zde stojí mimo jiné muzeum Museum Saint-Martin. Tours je ideální výchozí bod pro prohlídky nádherných proslulých zámků na Loiře.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie