Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vierzon

Vierzon

Historické město Vierzon se nachází v centru Francie, v departmentu Cher. Rozkládá se na břehu kanálu Berry, kam přitéká celkem 5 řek. Je vzdálen asi 62 km od Chateauroux, 79 km od Blois a 212 km od Paříže. Vierzon je skvělým místem pro rodinnou dovolenou.

V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě. Můžete zde navštívit muzeum, kino a řadu pamětihodností, které stojí za pozornost. Ve Vierzon se konají nejrůznější zábavy. Zejména v létě se mohou návštěvníci Vierzon věnovat hraní golfu, rajtování či rybaření a určitě také ocení možnost koupání v bazénu.

Vierzon nabízí návštěvníkům řadu kulturních i sportovních možností a je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. V okolí Vierzon vede mnoho turistických cest a stezek pro túry na horském kole. Oblíbené jsou procházky po lesních cestách.

Tip na výlet
Historické město Bourges ležící na jih od Údolí Loiry, přímo v srdci venkovského regionu Berry. Město ukrývá mnoho architektonických skvostů. Jeho proslulá gotická katedrála St.-Étienne (v roce 1993 zařazená na seznam světového dědictví) je považována za jednu z nejpozoruhodnějších ukázek gotické architektury ve Francii.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie