Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Calcatoggio

Calcatoggio

Útulná vesnice Calcatoggio se nachází na západním pobřeží ostrova Korsika, který patří k Francii. Calcatoggio leží v nadmořské výšce 300 m, na kopci s olivovníky, a najdete ji asi 7 km od moře, 90 km od Corte, 174 km od Calvi, 155 km od Porto Vecchie. V Calcatoggio se bude líbit celé rodině, je tedy ideální pro rodinnou rekreaci.

Calcatoggio nabízí návštěvníkům řadu zajímavých pamětihodností, krásnou přírodu i možnost věnovat se různým sportovním aktivitám. V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě, je zde i kino. Přibližně 4 km od Calcatoggio se nachází písečná pláž. Návštěvníci se zde mohou věnovat potápění, plachtění, tenisu, rajtování či paraglidingu. Velice oblíbené je také letní lyžování.

Tipy na výlety
V okolí Calcatoggio je řada turistických cest, z nichž některé vedou krásným lesem. Nachází se zde dostatek odlehlých zátok a opuštěných pláží k prozkoumávání a zdejší hory jsou rájem pro pěší turisty a milovníky přírody.

Korsika, třetí největší ostrov ve Středozemním moři, je nádherné místo s nedotčenou přírodou, které je výstižně popisováno jako hora v moři. Pobřeží se skalnatými útesy, nádhernými plážemi a neznečištěným mořem je překrásné.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie