Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Patrimonio

Patrimonio

Jen pár kilometrů od města St. Florent, na samém počátku severního cípu korsického výběžku, najdete úžasné město Patrimonio. Městečko se nachází 5 km od moře, 19 km severně od Oletta a 19 km severo-západně od Bastia. Je to neznámější vinařská oblast Korsiky. Centrem této oblasti je vesnička Patrimonio, kde návštěvník získá mnoho možností ochutnávky místních vín a gastronomických specialit. Pro ty z vás, kteří milují dobré víno, je to ideální místo, jak strávit dovolenou. Městečko totiž připomíná jeden velký vinný sklep.

Patrimonium je místo, kde začíná tzv. Wine Route – místo, kde můžete začít obdivovat vinice, vinaře, jejich práci a víno samotné. Tak jako třeba v kraji Beaujolais se výletník doslova ztratí v doporučených itinerářích na křivolakých cestách, tak vinná stezka Patrimonio na Korsice umožňují seznámit se s vinaři bez toho, aby vyšel z vesnice. V obci jsou k dispozici pekařství a restaurace.

Patrimonio leží v nádherné přírodě, obklopené olivovníky a vinicemi. Můžete se třeba ubytovat v jednom z místních Gitů, či jiném příjemném hotýlku a strávit celý týden ochutnáváním vína. Romantiku mu dodává zajímavý kostel Eglise St-Martin, který je vidět odevšad a může se vám stát dobrým orientačním bodem, pokud návštěvu některého ze sklípků poněkud přeženete.

Tipy na výlety
Patrimonio je ideálním místem pro všechny milovníky turistiky a exkurzí. Velice zajímavých a oblíbeným zážitkem jsou exkurze do pouště Agriate a do St Florent. V okolí Patrimonio se nachází velké množství turistických cest, díky kterým mohou návštěvníci prozkoumat celou oblast.

Bastia je skvělým výchozím místem, které poskytuje báječné seznámení se s ostrovem. Je to rušné, pestré přístavní město, kterému dominuje úžasná janovská citadela z 16. století, tyčící se nad starým přístavem.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie