Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Nicolao

San Nicolao

San Nicolao je prázdninové středisko, které tvoří více osad, nacházející se na severo-východě ostrova Korsika. Malá vesnička leží asi 40 km jižně od Bastia a asi 10 km do vnitrozemí. Za vidění zde stojí kaskáda d´Ucelluline u půvabné horské cesty. Veškeré služby najdete v místě.

Příjemná pláž s jemným pískem Moriani-Plage s mírným sklonem dolů (vhodná pro děti) je vzdálena 2 km od obce. Asi 2 km od San Nicolao je situováno také malé lázeňské místo Costa Verde. V okolí se nachází množství turistických cest. San Nicolao je ideálním místem pro milovníky slunce, koupání a turistických výletů.

Ostrov Korsika ve Středozemním moři je naprosto ideálním turistickým cílem pro letní dovolenou. Malebné zátoky, dlouhé kilometry písečných pláží, rozsáhlé lesy, křišťálově čistá horská jezera a potoky, příznivé klimatické podmínky - to vše znamená přednosti, které může v tak komplexní podobě nabídnout jen málo turistických oblastí. Není divu, že tato ostrovní perla Středozemního moře je snem mnoha turistů.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie