Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Solenzara

Solenzara

Lázeňské středisko Solenzara leží na jihu Korsiky, v místě, kde do moře ústí stejnojmenná řeka. Malá známá vesnice Solenzara se nachází asi 43 km severně od Porto Vecchie, 90 km jižně od Bastia. Solenzara je vhodným místem pro milovníky pěší turistiky a výletů na horských kolech.

Na okraji města Solenzara se nacházejí oblázkové pláže (moře je zde vhodné pro potápění) a asi 800 m najdete bílé písčité pláže. V Solenzara je krásná zátoka zvoucí návštěvníky k vykoupání. Je zde sportovní přístav, můžete se zde věnovat potápění, plachtění, kánoím, tenisu či rajtování. Veškeré služby jsou k dispozici v místě.

V okolí Solenzara je množství turistických cest, jsou zde vhodné podmínky pro horskou turistiku a horolezectví. V okolí obce je také mnoho stezek pro túry na horském kole. Oblíbené turistické trasy vedou v lese Laricio a do kopců Auguilles de Bavella.

Záliv Golfe de Porto-Vecchio nabízí nádherné pláže a bezpečné koupání. Zde začíná Côte des Nacres (Perleťové pobřeží) s písečnými plážemi, velkými přístavy, bary a diskotékami. Nedaleko se ve výšce 1 218 m nachází horské sedlo Col de Bavella, na jehož vrcholu stojí socha Panny Marie Sněžné. Odtud lze podniknout několik pěších výletů nebo se jen kochat nádherným výhledem do okolí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie