Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Chiavari

Chiavari

Malá vesnice Chiavari se nachází na západním pobřeží ostrova Korsika, který spadá pod Francii. Chiavari leží v nadmořské výšce 614 m, na vyvýšením místě, 40 km jižně od Ajaccio. Vesnička je situována v krásné přírodě, která přímo láká k procházkám a průzkumům a je ideálním místem pro všechny, kteří milují pěší turistiku.

Ve starověku město nazývané Claverium je malebně rozložené při Rapalloském zálivu a ústí řeky Entelly. Najdete zde 4 nádherné kostely. K nejkrásnějším patří Virgine dell Orto s bohatou výzdobou obrazů a soch. Chiavari je rodištěm malíře Luky Cambiasa.

V obci jsou k dispozici obchody a restaurace. Okolí Chiavari je protkáno řadou zajímavých turistických cest. Milovníci slunce a koupání mohou využít písečnou pláž a skalnatou pláž, obě jsou vzdálené 5 km od obce.

Ostrov Korsika je rájem pro milovníky windsurfingu, protože je zde dobrý vítr a výborná termika. V průlivu oddělující Korsiku od Sardinie se pořádají rychlostní závody ve windsurfingu v různých kategoriích. Speciální kempy pro surfaře najdete v zálivu Santa Manza u městečka Bonifacio nebo na plážích západního pobřeží.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie