Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Argentat

Argentat

Staré město Argentat se nachází ve střední Francii, v regionu Limousin. Leží asi 25 km severo-východně od Beaulieu-sur-Dordogne, 30 km jiho-východně od Tulle a 35 km od Padirac. Region Limousin / Périgord je nejméně obydlenou oblastí Francie, která nabízí krajinu jen málo poznamenanou cestovním ruchem s krásnou a neporušenou přírodou. Argentat je ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou.

Limousin / Périgord nabízí návštěvníkům mnoho jezer, řek a potoků, které ocení zejména milovníci rybaření a vodních sportů. V Argentat se mohou návštěvníci věnovat různým sportovním aktivitám – počínaje tenisem, přes plachtění a veslování až k turistice. V létě mohou využít možnost koupání ve vyhřívaném bazénu. V nejbližším okolí městečka se nachází množství turistických cest.

Tipy na výlety
Oblast je ideálním místem pro milovníky krásné přírody. Východní část Limousin / Périgord nabízí návštěvníkům množství historických míst, sopečné kužely a celou řadu dalších zajímavostí. Jsou zde rozsáhlé chráněné přírodní parky, termální prameny a stavební památky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie