Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Egletons

Egletons

Malé město Egletons ležící v blízkosti vysočiny Plateau des Millevaches se nachází v regionu Limousin. Egletons je starobylé městečko nacházející se asi 125 km od Clermont - Ferrand. Egletons se nachází v krásné přírodě, je tedy ideálním místem pro milovníky přírody.

V Egletons jsou k dispozici veškeré služby v místě, je zde muzeum a pamětihodnosti. V Egletons se mohou návštěvníci koupat v bazénu či v jezeře. Návštěvníci se zde mohou věnovat vodnímu lyžování, kánoím nebo tenisu. Okolí nabízí množství cest pro pěší turistiku i pro túry na horském kole.

Oblast Limousin poskytuje turistům mnoho jezer, řek a potoků, které ocení zejména milovníci rybaření a vodních sportů. Východní část Limousin nabízí návštěvníkům také množství historických míst, sopečné kužely a celou řadu dalších zajímavostí. Vyskytují se zde rozsáhlé chráněné přírodní parky, termální prameny a stavební památky.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie