Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Correze

Correze

Malé kouzelné město Correze se nachází ve středu Francie, v regionu Limousin.. Correze je situováno 20 km od Treignac, 30 km severo-východně od Tulle, 30 km jiho-východně od Egletons. Okolní krajina zahrnuje zajímavé osady s farmami v původním stylu se stupňovitými štíty, malými kamennými můstky a kamny na pečení chleba.

Correze nabízí řadu pamětihodností, okolní krajina obhajuje typickou vesnickou architekturu. Correze poskytuje množství sportovních aktivit, je zde i možnost koupání v jezeře. V Correze jsou veškeré služby k dispozici, mimo jiné je zde zajímavé muzeum.

Correze je vhodným místem pro rodinnou dovolenou. V létě se v Correze můžete koupat v bazénu, vyzkoušet kánoe, tenis, rajtování, rybaření (s povolením) či sportovní létání. V Correze je také jezero. Okolí Correze nabízí množství turistických cest a cest pro tůry na horském kole.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie