Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Robert

St Robert

Malá středověká vesnice St Robert leží v regionu Limousin na jihu Francie. St Robert se nachází 65 km od Périgueux, 117 km od Tulle, 187 km od Bordeaux. St Robert je město známé svými noblesními domy a především jako místo historického setkání Vicomtes von Turenne a markýzy Marquis de Pompadour.

Při návštěvě St Robert poznáte atmosféru starých časů a historie. Ve městě jsou k dispozici veškeré služby, je zde muzeum a řada pamětihodností. Návštěvníci St Robert mohou objevovat sedm různých kopcovitých vyvýšenin až k Monte Auvergne.

V létě se návštěvníci St Robert mohou věnovat rybaření. Pro St Robert je také charakteristická honitba. Okolí St Robert je vhodné pro milovníky pěší turistiky, cykloturistiky a jízdy na horském kole. Nachází se zde téměř 40 km síť cyklistických cest a množství turistických stezek.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie