Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cabourg - informace o obci

Staré letovisko Cabourg ležící na tzv. „květinovém pobřeží“ v Normandii se stalo proslulým díky překrásnému románu Marcela Prousta Hledání ztraceného času, v němž se Cabourt skrývá pod jménem Balbec. Ta velkolepá pláž je stále zde, stejně jako úžasná přímořská architektura.

Cabourg se nachází přímo u moře, na břehu řeky. V létě mohou návštěvníci Cabourg využít písečnou pláž v délce 3 km, s mírným sklonem vhodným pro děti. Äsi 2 km od Cabourg je sportovní přístav Port Guillaume. Návštěvníci Cabourg se mohou věnovat mimo jiné plachtění, minigolfu a rajtování.

Během celého roku se v Cabourg konají kulturní a sportovní pořady, například Festival du Film Romantique nebo koňské slavnosti Epona. V Home Varaville (1 km od Cabourg) je možné zahrát si tenis a golf na golfovém hřišti s 18 jamkami.

V Cabourg jsou k dispozici obchody, supermarket, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, kasino, kino i krytý bazén. Je zde k dispozici také lékař a lékárna. Cabourg je vzdálen asi 25 km od Caen.

Tip na výlet
Město Caen, které muselo být po druhé světové válce z velké části zrekonstruováno, si ponechává několik působivých stop své minulosti. Bylo místem, které si v 11. stol. vybral Vilém Dobyvatel pro svůj hrad. Jako pokání za svůj pokrevní sňatek nechali Vilém i jeho manželka Matylda ve městě vybudovat ze světlého caenského kamene dva románské skvosty, Mužské opatství (Abbaye aux Hommes) a Ženský klášter (Abbaye aux Dames).

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie