Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Deauville - informace o obci

Proslulé letovisko Deauville se nachází na severo-západě Francie, v regionu Normandie. Deauville je známé mimo jiné díky svému termálnímu koupališti a pořádání festivalů. Deauville a okolí nabízí řadu sportovních aktivit.

Pobřeží plné písečných pláží a elegantních letovisek západně od města Honfleur, známé též jako „květinové pobřeží, bylo v 19. století velmi preferováno umělci a spisovateli. Přepychové město Deauville vybudoval spolu se zdejší dostihovou dráhou v 19. století jeden z Napoleonových vévodů. Následovalo kasino se slavnou promenádou Les Planche. Deauville se může pochlubit extravagantními vilami a velmi luxusními hotely.

V Deauville je písečná pláž s mírným sklonem, což je vhodné pro děti. Krásné dlouhé písčité pláže, chuť volnosti a svobody, krása normandského venkova a sentiment. Toto vše vám pomáhá odhalit kouzlo Normandie. Všechny krásy přímořských lázní na břehu plného květů a historie máte na dosah, stačí je jen plně vychutnat.

Nejpozoruhodnějším rysem normandské krajiny je její úžasná rozmanitost. Skalnaté majestátní pobřeží pomalu ustupuje zlatým plážím, kulturní a normandské riviéře, jejímž centrem jsou městečka Deauville a Trouville-sur-Mer. Normandie je oblast výrobců sýra, palíren kalvádosu a malých restaurací, kde můžete velmi dobře a beze spěchu poobědvat.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie