Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Deauville - informace o obci

Proslulé letovisko Deauville se nachází na severo-západě Francie, v regionu Normandie. Deauville je známé mimo jiné díky svému termálnímu koupališti a pořádání festivalů. Deauville a okolí nabízí řadu sportovních aktivit.

Pobřeží plné písečných pláží a elegantních letovisek západně od města Honfleur, známé též jako „květinové pobřeží, bylo v 19. století velmi preferováno umělci a spisovateli. Přepychové město Deauville vybudoval spolu se zdejší dostihovou dráhou v 19. století jeden z Napoleonových vévodů. Následovalo kasino se slavnou promenádou Les Planche. Deauville se může pochlubit extravagantními vilami a velmi luxusními hotely.

V Deauville je písečná pláž s mírným sklonem, což je vhodné pro děti. Krásné dlouhé písčité pláže, chuť volnosti a svobody, krása normandského venkova a sentiment. Toto vše vám pomáhá odhalit kouzlo Normandie. Všechny krásy přímořských lázní na břehu plného květů a historie máte na dosah, stačí je jen plně vychutnat.

Nejpozoruhodnějším rysem normandské krajiny je její úžasná rozmanitost. Skalnaté majestátní pobřeží pomalu ustupuje zlatým plážím, kulturní a normandské riviéře, jejímž centrem jsou městečka Deauville a Trouville-sur-Mer. Normandie je oblast výrobců sýra, palíren kalvádosu a malých restaurací, kde můžete velmi dobře a beze spěchu poobědvat.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie