Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ouistreham - informace o obci

Letovisko Ouistreham se nachází na severo-západě Francie, na severu regionu Normandie. Město Ouistreham leží přímo u moře, pouhých 14 km od Caen. Ouistreham nabízí množství kulturních i sportovních možností, je známé mimo jiné díky thalassoterapii.

V Ouistreham jsou veškeré služby v místě, je zde diskotéka, kasino, muzeum i kino. V obci je k dispozici lékař i lékárna. Ouistreham má písečnou pláž s mírným sklonem, která je vhodná pro děti.  Návštěvníci zde mohou využít sportovní přístav, možnost plachtění, tenis, minigolf či rajtování.

Toto rušné rekreační středisko je vhodným místem pro rodinnou dovolenou. Přes hlahol v ulicích, přeplněné kavárničky a široké pláže, je však ve vzduchu cítit svíravý pocit dne D a stovky tisíc zmařených životů vojáků. Ostatně všude kolem je možno narazit na jeho připomínky. Bunkry, muzea, pamětní desky, hřbitovy, prospekty a turisté.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie