Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ouistreham - informace o obci

Letovisko Ouistreham se nachází na severo-západě Francie, na severu regionu Normandie. Město Ouistreham leží přímo u moře, pouhých 14 km od Caen. Ouistreham nabízí množství kulturních i sportovních možností, je známé mimo jiné díky thalassoterapii.

V Ouistreham jsou veškeré služby v místě, je zde diskotéka, kasino, muzeum i kino. V obci je k dispozici lékař i lékárna. Ouistreham má písečnou pláž s mírným sklonem, která je vhodná pro děti.  Návštěvníci zde mohou využít sportovní přístav, možnost plachtění, tenis, minigolf či rajtování.

Toto rušné rekreační středisko je vhodným místem pro rodinnou dovolenou. Přes hlahol v ulicích, přeplněné kavárničky a široké pláže, je však ve vzduchu cítit svíravý pocit dne D a stovky tisíc zmařených životů vojáků. Ostatně všude kolem je možno narazit na jeho připomínky. Bunkry, muzea, pamětní desky, hřbitovy, prospekty a turisté.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie