Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Roche sur Yon

La Roche sur Yon

La Roche-sur-Yon je město na západě Francie v departmentu Vendée, jehož je hlavním městem. Město se nachází na břehu řeky Yon, v regionu Pays de la Loire. La Roche sur Yon je situováno 35 km severo-východně od Sables d´Olonne, 50 km jiho-východně od Iles d´Yeu, 66 km jižně od Nantes.

Milovníci golfu určitě ocení osmnáctijamkové hřiště v La Roche-sur-Yon. V této oblasti se bude líbit zejména milovníkům pěší turistiky. V okolí obce se nachází široká síť turistických cest, které umožňují návštěvníkům poznat oblast La Vendée, v jejímž srdci La Roche sur Yon leží. Pro ty, kteří si dokážou najít čas, má příroda v zásobě tisíce překvapení. Na kole můžete projíždět cyklostezky – jen v oblasti Vendée se nachází kolem 2 500 km silnice speciálně určených milovníkům cyklistiky.

Vendée se dá objevovat také průzkumem historických odkazů. Na pobřeží i ve vnitrozemí se nachází množství zámků, venkovských rezidencí a dalších stylových ubytovacích možností, kde návštěvníky často čekají kouzelné objevy. Architektonické památky jsou různorodé a zvláštní (námořní, církevní, opevněné hrady).

Oblast Vendée je díky kvalitám zdejší mořské vody ideální místem pro vyznavače talasoterapie. Pro získání dobré kondice si můžete užívat blahodárných a relaxačních účinků mořskou vodou a dalšími mořskými produkty. Blízké pobřeží Atlantiku je výjimečným místem, kde se v každém ročním období harmonicky spojují účinky moře s tím, co může nabídnout pevnina.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie