Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Port Bourgenay

Port Bourgenay

Letovisko Port Bourgenay se nachází v regionu Pays de la Loire, na západě Francie. Port Bourgenay leží v nádherné oblasti, kde se snoubí krásná příroda a zeleň s mořským pobřežím kouzelné krajiny kolem Vendée. Port Bourgenay najdete 6 km západně od Talmont St Hilaire, 12 km jižně od Sables d´Olonne a 2 km od Plage du Veillon.

V Port Bourgenay je sportovní přístav a návštěvníci mohou využít golfové hřiště. Port Bourgenay je ideálním místem pro milovníky přírody a pěší turistiky. Velice oblíbené jsou zejména výlety k zámku Talmont, do slatinné krajiny Marais Poitevin.

Oblast Vendée se nachází na francouzském atlantickém pobřeží mezi Bretaní a Akvitánií. Tato oblast je destinací celoročně využívanou pro všestranné dovolené. Její území zahrnuje pobřeží omývané Atlantickým oceánem s nádhernými plážemi s jemným pískem, které jsou zárukou příjemných pobytů ať už s rodinou nebo s přáteli.

Milovníci moře i adrenalinových zážitků si zde mohou užít všech aktivit spojených s mořským pobřežím, ať už jde o plachtění, surfování, potápění či jízdu na plážovém prkně. Návštěvníci zde mohou odpočívat také při aktivním poznávání přírodních a chráněných území nebo oblastí podél dlouhých pláží s jemným pískem – při pěší turistice, cyklistice, na kánoích i na koních.

Atlantické pobřeží nabízí díky pozvolna se svažujícím plážím chráněné a bezpečné prostředí, vhodné pro děti, a umožňuje rychlé prohřátí vody pod letním sluncem. Průměrná teplota vody v červenci a srpnu je 22°. Kvalitní přímořská letoviska se zde spojují s přirozeným půvabem okolní krajiny (skalnaté římsy, ústí pobřežních řek, mokřiny atd.). Protože přímořská letoviska leží mezi mořem a pevninou, je možné si v nich užít moře přímo ve městě. Procházky, vyjížďky na kole, nakupování, pláže, společenské akce a restaurace, to vše pod přímořským sluncem.

Tip na výlet
Poitevinská mokřina je oblast, v níž se potkávají sůl a voda, aby zde společně vytvořily zvláštní domov pro nesmírně bohatou faunu i floru. Je to skutečná lahůdka pro milovníky pěší turistiky a přírody. Tato mokřina, obklopená lesy a středověkými opatstvími, byla kdysi mořským zálivem, posetým vápencovými ostrovy a poloostrovy, jako je Maillezais. Rozkládá se na více než 90 tisících ha kanálu a přírody. Nejvhodnějšími dopravními prostředky pro objevování těchto zelených Benátek jsou nepochybně loďky a čluny. Ale je možné projet je i na koni, na kole, na kánoi nebo je projít pěšky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie