Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Le Croisic

Le Croisic

Malé středověké městečko se nachází na poloostrově Guerande, na východě Francie, v regionu Pays de la Loire. Le Croisic leží na pobřeží s divokou vegetací v blízkosti přírodního parku La Briure, 85 km západně od Nantes a jen 10 km od La Baule s 10 km se táhnoucí jemnou písčitou pláží.

V Le Croisic je mnoho zajímavých pamětihodností, které stojí za vidění. Milovníkům historie by neměla ujít návštěva srdce středověkého města - kostel Notre Dame de Pitie. V obci je návštěvníkům k dispozici veškerá vybavenost v podobě nejrůznějších obchodů a restaurací včetně banky, lékárny a nádraží.

Atlantické pobřeží je vyhlášené výjimečnou délkou slunečního svitu. Zdejší ostrůvky a dlouhé pláže s jemným pískem nabízejí neopakovatelnou příležitost relaxovat při opalování. Kvalita koupání v moři a pláží je zárukou příjemných a bezpečných prázdninových pobytů pro rodiny s dětmi.

Le Croisic nabízí návštěvníkům krásnou přírodu v blízkosti přírodního parku La Briure. Turisté se zde mohou věnovat různým sportovním aktivitám. Zejména děti určitě ocení návštěvu zábavního parku Océarium du Croisic. V létě se příznivci sportu mohou věnovat ve sportovním přístavu potápění, plachtění a rybaření. Nechybí zde golfové hřiště, je zde možnost rajtování. V bezprostředním okolí se nachází řada cyklistických stezek.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie