Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Thorigné d'Anjou

Thorigné d'Anjou

Poklidná vesnice Thorigné d'Anjou se nachází na západě Francie, v regionu Pays de la Loire. Vesničku najdete 56 km jižně od Laval, 79 km severně Saumur a 93 km jiho-západně od Le Mans. V Thorigné d'Anjou je velké množství zajímavých míst, která stojí za vidění, a proto je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

Na břehu řeky Mayenne je Manoit de l´Aubiniere a mlýn Varennes. V Thorigné d'Anjou najdete muzeum a řadu pamětihodností. Pozornosti návštěvníků si jistě zasluhuje Manoir de la Harderie, Logis de la Violette a studna St Martin. Veškeré služby jsou zde k dispozici.

V létě mohou návštěvníci využít možnost koupání v bazénu, nabízí se zde také řada dalších sportovních možností. Návštěvníci Thorigné d'Anjou se mohou věnovat tenisu, golfu (golfové hřiště s 18 jamkami), minigolfu, rybaření, turistice, horolezectví, túrám na horském kole a lukostřelbě. Zajímavým zážitkem jsou také plavby po řece a jezdectví. V Thorigné d'Anjou se konají koňské dostihy.

Tipy na výlety

Saumur
Jedno z nejkouzelnjěších měst v údolí Loiry, je proslulé svými šumivými víny, zámkem a jezdeckou školou. Saumur, který kdysi spadal pod kontrolu anglických králů, se ve 12. století stal majetkem Francie. Dnes v Château de Saumur sídlí vynikající muzeum věnované jezdectví a pyšnící se i sbírkami nábytku, obrazů a porcelánu.

Le Mans
Dnes proslulé hlavně 24 hodinovým automobilovým závodem, podrobně  oslavovaným v Musée de l´Automobile de la Sarthe. Je to jeden z nejatraktivnějších okruhů závodů Formule 1. Jezdí se přímo ve městě a každoročně se jedná o nejlukrativnější sportovní akci roku. V Le Mans je toho k vidění mnohem více, včetně starého města plného renesančních a středověkých domů, římských hradeb a gotické katedrály St.-Julien, pověstné svými opěrnými oblouky a zdobeným románským portálem.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie