Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Civray

Civray

Malé město Civray se nachází na západě Francie, v centru regionu Poitou - Charentes. Civray leží v nadmořské výšce 144 m, 10 km od Charroux, 28 km od Gencay a nedaleko historického města Bourges.

Návštěvníci Civray se mohou věnovat různým sportovním aktivitám. Město nabízí také řadu zajímavých pamětihodností, muzeum a půjčovnu horských kol. Na své si v Civray přijdou zejména milovníci pěší turistiky a cykloturistiky. V létě mohou návštěvníci Civray využít možnost koupání v bazénu a mohou se věnovat hraní tenisu.

Údolí Loiry je v dnešní době rozděleno na dvě administrativní oblasti, Centre a Pays de la Loire. Hlavním městem Centre je Orléans a patří k němu Tours na západě a Bourges na jihu. Jeho krajina zahrnuje rozlehlá obilná pole v Beauce (oblast na sever od Loiry) a jezera a lesy oblasti Sologne na jih od řeky. Dále na jih ležící zvlněné kopce hrabství Berry patří k nejvýznamnějším zemědělským oblastem ve Francii.

Tipy na výlety
V srdci venkovského regionu Berry, ležícího na jih od Údolí Loiry, se nachází historické město Bourges, ukrývající mnoho architektonických skvostů. Jeho proslulá gotická katedrála St.-Étienne je považována za jednu z nejpozoruhodnějších ukázek gotické architektury ve Francii.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie