Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Meschers sur Gironde

Meschers sur Gironde

Malé město a letovisko Meschers se nachází v regionu Poitou - Charentes, na západě Francie a najdete ho 7 km od Talmont, 20 km od Saint-Augustin, 35 km od Marennes. Přístavní město Meschers je ideálním místem pro milovníky slunce, pláží a koupání, hodí se pro rodinnou dovolenou.

Meschers je letovisko, které turistům nabízí různé přírodní i kulturní zajímavosti. V létě mohou návštěvníci využít písečnou pláž, tenisové kurty, hřiště pro minigolf či rybaření. Pro zájemce je v Meschers také škola plachtění. Za vidění stojí mimo jiné pozoruhodné jeskyně Régulus a Matata, které jsou přístupné od května do září.

Milovníci moře i vyznavači adrenalinových zážitků si zde mohou užít všech aktivit spojených s mořským pobřežím – plachtění, surfování, potápění či jízda na plážovém prkně. Odpočívat můžete také při aktivním poznávání přírodních a chráněných území nebo oblastí podél dlouhých pláží s jemným pískem při pěší turistice, cyklistice, na kánoích i na koních.

Region Poitou - Charentes se nachází na západě Francie, mezi Atlantikem a Limousine. Pobřeží Poitou - Charentes na jihu navazuje na pobřeží Pays de la Loire. Oblast nabízí krásné písčité pláže, známá lázeňská místa a zajímavé ostrovy, které jsou častým cílem nejrůznějších výletů. Snoubí se zde svědomitá péče o vinnou révu, vysazování kvalitních odrůd a znalost vinařského umění, aby se zrodilo Pineau ze Charentes a také král lihovin, slavný Cognac, oblíbený po celém světě.

Atlantické pobřeží je rájem pro milovníky čerstvých místních produktů. Po celé délce atlantického pobřeží se především v letní sezóně koná spousta trhů, které nabízejí turistům možnost seznámit se s místními řemesly a krajovými specialitami. Určitě si nenechte ujít mísu s čerstvě nalovenými plody moře, ochutnávky ústřic, okouna v soli z Noirmoutier, mořskou štiku na bílém másle, mušli v pikantní omáčce (tarentská mouclade) či vedéeskou šunku.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie