Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Georges de Didonne

St Georges de Didonne

Letovisko St Georges de Didonne se nachází na západě Francie, v regionu Poitou - Charentes. Přímořské středisko najdete pouhých 5 km jižně od Royan, 15 km jižně od St Palais sur Mer a 82 km jižně od La Rochelle. St Georges de Didonne vás okouzlí svou zvláštní atmosférou, je skvělým místem pro rodinnou rekreaci.

Místo má sice k dispozici veškerou městskou vybavenost a služby, ale stále si udržuje určitý vesnický charakter s přírodním okolím. St Georges de Didonne nabízí návštěvníkům pláže, různé sportovní aktivity, je vhodným místem pro milovníky pěší turistiky i cykloturistiky. Písečná pláž táhnoucí se v délce 4 km láká sportovce k plachtění i rybaření. Zájemci si zde mohou zahrát i tenis, případně se věnovat rajtování.

Milovníci moře i příznivci adrenalinových zážitků si zde určitě přijdou na své při všech aktivitách spojených s přímořským prostředím – plachtění, surfování, potápění i jízdě na plážovém prkně. Můžete si odpočinout také při aktivním poznávání přírodních a chráněných území nebo oblastí podél dlouhých pláží s jemným pískem ať už při pěší turistice, cyklistice, na kánoích či na koních.

Protože přímořské letovisko leží mezi mořem a pevninou, je možné si v něm užít mořských radovánek přímo ve městě. Procházky, vyjížďky na kole, nakupování, pláže, společenské akce – to vše si mohou návštěvníci užít přímo pod přímořským sluncem. I v noci však jejich světla září a lákají k procházkám uličkami mezi bary a restauracemi, v sousedství kasina, případně k poslechu koncertu.

Atlantické pobřeží je vyhlášené výjimečnou délkou slunečního svitu. Zdejší ostrůvky a dlouhé pláže s jemným pískem nabízejí neopakovatelnou příležitost relaxovat nejen při opalování. Kvalita mořských pláží je zárukou příjemných a bezpečných prázdninových pobytů především pro rodiny s dětmi.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie