Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Palais sur Mer

St Palais sur Mer

Malé letovisko St Palais sur Mer najdete na západním pobřeží Francie, v regionu Poitou - Charentes. Rušné středisko leží asi 10 km jižně od la Palmyre a 7 km severně od Royan. Nachází se v nádherné přírodě, která přímo láká k dlouhým procházkám.

St Palais sur Mer nabízí návštěvníkům řadu kulturních i sportovních možností a krásnou písečnou pláž. Možnostmi, které poskytuje (veškeré služby k dispozici v místě včetně diskotéky) je ideálním místem pro rodinnou rekreaci.

V oblasti Charente-Maritime si mohou příznivci moře i adrenalinových sportů užít všech aktivit spojených s mořským pobřežím – plachtění, surfování, potápění či jízdu na plážovém prkně. Aktivně odpočívat můžete při poznávání přírodních a chráněných území podél dlouhým pláží s jemným pískem při pěší turistice, cyklistice, na kánoích i na koních.

Atlantské pobřeží, ploché a písečné, místy s větrem navátými vysokými písečnými dunami, je lemováno vnitrozemskými jezery, Ještě před sto lety bylo toto pobřeží divoké a nehostinné a písek se vytrvale dostával stále hlouběji do vnitrozemí. Ke zpevnění půdy zde byly vysety traviny a následně borovice, které jsou nyní součástí ohromného lesního porostu přírodního parku Lande, největšího borového lesa v Evropě.

Díky kdysi hrozícímu písku jsou dnes na tomto pobřeží široké pláže, tolik oblíbené mezi rekreanty. Zvlněný atlantský příboj je zase rájem surfařů. Díky plážím, písečným dunám a obrovským jezerům, občasným malým letoviskům a rybářským přístavům je toto pobřeží vynikajícím místem pro rodinnou dovolenou.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie