Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

St Augustin

St Augustin

Malá vesnice St Augustin se nachází na západě Francie, v regionu Poitou - Charentes. St Augustin leží na okraji překrásného lesa, který je ideálním místem pro procházky a relaxaci uprostřed přírody. Borový les se rozprostírá od St Palais sur Mer až k La Palmyre, pouze několik kilometrů od pláží Grande Cote nebo Cote Sauvage.

V obci jsou potraviny, řeznictví, pekařství a restaurace. St Augustin nabízí návštěvníkům také řadu jiných zajímavých míst, která stojí za vidění. Zajímavým zážitkem je mimo jiné prohlídka majáku La Courbe a zoologická zahrada Palmyre. St Augustin se hodí pro milovníky pěší turistiky, v okolí vesnice se nachází množství turistických stezek.

Region Poitou - Charentes se nachází na západě Francie, mezi Atlantikem a Limousine. Pobřeží Poitou - Charentes na jihu navazuje na pobřeží Pays de la Loire. Region nabízí krásné písčité pláže, známá lázeňská místa a zajímavé ostrovy, které jsou častým cílem nejrůznějších výletů. V kreaji Poitou - Charentes najdete také vinařskou oblast Cognac, která je vhodným cílem zejména pro milovníky vína.

Tip na výlet
Kdo má slabost pro užité umění a zejména pro porcelán, glazury a tapisérie jsou blízká města Limoges a Aubusson výjimečným potěšením. Díky odkrytí ohromných ložisek kaolinu nedaleko od Limoges v roce 1768 se toto město stalo synonymem pro jemný, čistě bílý porcelán, protože výhradně kaolin zůstává po vypálení bílý. S rozvojem významného průmyslu byla založena avýroba jednoho z nejkvalitnějších porcelánů vůbec.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie