Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Grave

La Grave

(1400 – 3550 m. n. m.)
Malé, ale výjimečné lyžařské středisko La Grave se nachází na úpatí hory La Meije měřící 3982 metrů nad mořem. Sousedí se středisky Les 2 Alpes a Serre Chevalier. Toto středisko je zajímavé a vyhledávané především proto, že dolů z výšky 3550 metrů nevede žádná upravovaná trať. Navštěvují ho hlavně milovníci free ride lyžování, kteří zbožňují jízdu mimo upravené sjezdovky. Volnou jízdou tak můžete překonat více než 2 kilometrové převýšení a trasu dlouhou 9 km.

Lyžaři, ale také snowboardisti sjíždí z vrcholku ledovce Girose. Odtud se nabízí jedinečný pohled na okolní kopce a svahy. Projíždět budete hlubokým prašanem, skalními průrvami a boulovými úseky. Tento sjezd je poměrně náročný a doporučuje se pouze zkušeným lyžařům a snowboardistům. Zanechá ve vás nezapomenutelné zážitky na okolní přírodu a sněhové podmínky. Sjezd z Girose lze kombinovat s lyžováním na upravených sjezdovkách buď přímo na ledovci Girose pod vrcholem La Meije, kde jsou 3 modré sjezdovky, nebo v sousedním středisku Les 2 Alpes,  které je dostupné na lyžích a nabízí kolem 200 km sjezdovek.

Přestože je vesnička La Grave nedaleko velkých zimních středisek, nestala se jedním z rušných středisek. Proto je zde také omezeno množství mimolyžařských aktivit. To je kompenzováno širokou nabídkou v tradičních krámcích, místních barech a restauracích.

Tento areál je od Prahy vzdálen 1190 km.

 

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie