Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fort Mahon Plage

Fort Mahon Plage

Letovisko Fort Mahon Plage se nachází na severu Francie, na pobřeží regionu Picardie. Fort Mahon Plage se nachází 35 km od Abbeville, 75 km od Amiens, mezi zátokami La Somme a L´Authie, v blízkosti Le Marquenterre. Fort Mahon Plage leží přímo u moře, je ideálním místem pro všechny milovníky slunce, pláží a moře a je skvělým místem pro rodinnou dovolenou.

Letovisko je oblíbeným cílem pro milovníky přírody. V létě se zde návštěvníci mohou věnovat různým sportovním aktivitám. K dispozici je zde písečná pláž v délce 15 km, zájemci se mohou přihlásit do školy plachtění, jsou zde tenisové kurty a golfové hřiště s 18 jamkami. Zejména dětem se jistě ve Fort Mahon Plage bude líbit vodní zábavní park. Fort Mahon je etapovým místem pro stěhovavé ptáky, návštěvníci zde mohou obdivovat chráněné divoké duny. V okolí Fort Mahon Plage se nachází množství turistických cest.

V Pikardii najdou milovníci historie a architektury nádherné katedrály a pozoruhodné gotické kostely, včetně kostela St. Riquier z 16. století v opatství poblíž Abbeville. Gotická architektura se zrodila právě v této oblasti. Jen v Pikardii je šest významných katedrál. Pokladnice těchto starodávných katedrál uchovávají stovky let staré relikvie, zlaté a stříbrné nádoby, obrazy, plastiky a církevní dekorace.

Tip na výlet
Na západ od Arras se Pikardská nížina pomalu svažuje směrem k pobřeží. Venkov je poset lesíky a protkán řekami – malebnou Authie, majestátní Somme a řekou Canche, nad níž se na kopci tyčí středověké město Montreuil. Město Le Touquet u ústí řeky Canche patří k nejelegantnějším z letovisek natěsnaných podél písečných pláží severního pobřeží.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie