Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Arreau

Arreau

Vesnici Arreau najdou turisté v regionu Midi - Pyrénées na jihu Francie. Obec leží asi 60 km jiho-východně od Tarbes a 60 km od proslulých Lourdes. Arreau je letním rekreačním i zimním lyžařským střediskem. V Arreau se nachází 4 kvalifikované lyžařské stanice. V Arreau se mohou návštěvníci věnovat řadě sportovních aktivit. Středisko je rájem pro příznivce horské turistiky a horolezectví.

Na své si zde přijdou zejména milovníci turistiky a výletů na horském kole. Sportovní nadšenci se zde mohou věnovat také rybaření i tenisu. Středisko je výborným výchozím bodem pro prozkoumání Pyrenejského národního parku. Z La Mongie se kabinovou lanovkou dostanete do astronomického muzea a observatoře na Pic du Midi de Bigorre. Tento vrchol nabízí překrásnou vyhlídku na Pyrenejské pohoří.

Pyrenejský národní park (Parc National des Pyrénées) byl vyhlášen v roce 1967 pod původním názvem Západní Pyreneje (Pyrénées Occidentales) a má rozlohu 45 700 ha. Zahrnuje jedny z nejpůsobivějších pyrenejských scenérií, včetně úžasného Cirque de Gavarnie. V tomto přísně střeženém parku nebydlí trvale žádní lidé. Park poskytuje útočiště zástupcům vzácných a ohrožených druhů, jako například orlům skalním, supům bělohlavým, rysům, kozorožcům a dokonce několika málo medvědům brtníkům.

Nahoru do parku vede množství nádherných údolních cest podél řek přitékajících z hor. Okolní města a vesnice jsou dobře vybaveny hotely, restauracemi, kempy a horskými průvodci. „Maisons du Parc“ jsou oficiální informační centra, kde turistům poradí ohledně tras či počasí a seznámí je s divokou zvěří a bohatou flórou v tomto regionu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie