Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bareges

Bareges

Barèges je jihofrancouzská obec ležící v Pyrenejích. Bareges jsou termální lázně a zimní sportovní středisko. Nachází v departementu Hautes-Pyrénées, ve výšce asi 1250 m nad mořem, asi 65 km jižně od Tarbes a 80 km jiho-východně od Pau. Je významným rekreačním centrem jednak pro své teplé minerální prameny a jednak pro možnost lyžování.

V Bareges se bude líbit milovníkům krásné přírody, turistiky a jízdy na horském kole. V létě se sportovní nadšenci mohou věnovat také paraglidingu. Pyreneje, hory oddělující Francii od Španělska a dosahující výšky až 3.000 m, se rozkládají na 450 km mezi Atlantickým oceánem a Středozemním mořem. Krása hor a údolí, překrásné turistické cesty oblastí stále lákají rekreační hosty.

Tipy na výlety
Pau je skvělým výchozím místem pro návštěvu Pyrenejí. Boulevard des Pyrénées, nacházející se pod zámkem, nabízí nádhernou panoramatickou vyhlídku na hory, která za jasného dne zahrnuje nejméně 83 vrcholů.

Pyrenejský národní park poskytuje útočiště některým ohroženým a vzácným druhům živočichů, např. dravcům, rysům, kozorožcům a několika málo medvědům brtníkům. Nahoru do parku vede množství nádherných údolních cest podél řek přitékajících z hor.

Okolní města a vesnice jsou dobře vybaveny hotely, restauracemi, kempy a horskými průvodci. Tzv. „maisons du Parc“ jsou oficiální informační centra, kde turistům poradí ohledně tras či počasí, případně seznámí s divokou zvěří a bohatou flórou v tomto regionu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie