Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Severac le Chateau

Severac le Chateau

Severac le Chateau je středověká vesnice se specifickou atmosférou, která se nachází na jihu Francie, v regionu Midi-Pyrénées. Historická vesnice s 2 500 obyvateli je situována asi 20 km od Gorges-du-Tarn, 30 km od Millau a 45 km východně od Rodez. Přírodní krásy Severac le Chateau každého návštěvníka zajisté uchvátí. Severac le Chateau je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a výletů na horském kole.

Tipy na výlety
Na jihu francouzského středohoří se hluboko do vápencových plošin, známých jako causses, zařezaly řeky Tarn a Jonte a vytvořily zde působivé kaňony a soutěsky. Není překvapením, že soutěsky řeky Tarn jsou turistickým lákadlem. Můžete jet autem nebo na kole, či si pronajmout kajak nebo raft a projet si soutěsku přímo po řece.

Nejúžasnější část soutěsky, lés Detroits, se nachází mezi Les Vignes a La Maléne, malou vesničkou, která byla vždy klíčovým místem přechodu přes kaňon. Je to skvělé místo, odkud se můžete plavit po řece na lodi.

Starobylé kožedělné město Millau je skvělou výchozí základnou pro výpravy do soutěsky řeky Tarn. Jednou z vyjížděk z Millau vede po D991 podél Gorges de la Dourbie. Na ssever od této silnice je pozoruhodný skalní útvar Montpellier-le-Vieux, který vypadá jako rozpadlé město. Na jih od Millau, po D992 a D23 se nachází Roquefort-sur-Soulzon, kde můžete navštívit jeskyně, ve kterých hraje ovčí sýr roquefort.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie