Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Souillac

Souillac

Malé městečko Souillac návštěvníci najdou na jihu Francie, v regionu Midi-Pyrénées. Obec je vzdálena asi 70 km od Cahors a 170 km od Toulouse. Souillac je známý zejména konáním různých trhů a jazzovým festivalem. Město se také pyšní zajímavým prvenstvím - první betonový most ve Francii byl postaven v Souillac v roce 1816.

V Souillac jsou veškeré služby k dispozici. Je zde muzeum, kino a řada pamětihodností. V Souillac se pořádají také četné koncerty. Za návštěvu stojí například v srpnu trh starožitností, trh řemeslných výrobců nebo jazzový festival.

Souillac nabízí širokou řadu sportovních aktivit. V létě se návštěvníci Souillac mohou věnovat kánoím, raftingu, tenisu, golfu (golfové hřiště s 18 jamkami), rajtování, fitnessparcouru, rybaření, turistice, výletům na horském kole, koupání v řece či jeskyňářství. Zejména děti v Souillac ocení návštěvu zábavního parku Quercy-Land. Souillac je vhodným místem pro rodinnou dovolenou.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie