Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Brassac

Brassac

Jihofrancouzská vesnička Brassac se nachází v centru regionu Midi - Pyrénées. Poklidná vesnice je vzdálena od Castres (25 km), Cahors (30 km) od Albi (40 km) a asi 100 km od Toulouse. Brassac je ideálním místem pro milovníky turistiky a cykloturistiky.

Obec nabízí návštěvníkům řadu zajímavých pamětihodností a muzeum, které stojí za vidění. Veškeré služby jsou k dispozici v místě. Návštěvníci se mohou v Brassac věnovat řadě různých sportovních aktivit, nebo se mohou koupat v některém z jezer.

Tipy na výlety

Cahors
Středověké a prosperující město, dobře chráněné a pyšné na svou starobylou univerzitu, bylo v minulosti významným obchodním, finančním a vzdělávacím centrem. Překrásný komplex středověkých věží, hradeb a mostů tvořících město doplňuje jedna obdivuhodná památka na jeho středověkou vznešenost – proslulý most Pont Valentré z 14. století, klenoucí se přes řeku Lot v sedmi gotických obloucích a chráněný třemi opevněnými věžemi.

Albi
Díky svému umsítění na příkrých březích řeky Tarn a opevněnému kostelu je Albi velmi působivým městem. Pohled na Albi z Pont Vieux – mostu z 11. století klenoucího se přes řeku Tarn, poskytuje úžasnou podívanou na zdejší růžové a okrové domy stoupající v řadách až k mohutné opevněné katedrále.

Toulouse
Historie je v Toulouse silně hmatatelná. Toto starobylé město si projděte nejprve pěšky a poté zcela změňte tempo a udělejte si výlet nejmodernějším metrem, jehož každá stanice je připsaná jinému týmu architektů a umělců.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie