Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Saint Pol sur Ternoise

Saint Pol sur Ternoise

Město Saint Pol sur Ternoise se nachází na severu Francie, v regionu Nord - Pas de Calais. Saint Pol sur Ternoise je město ležící 56 km od Amiens, 59 km od Lille, 72 km od Calais. Za návštěvu v Saint Pol sur Ternoise stojí například místní pamětihodnosti nebo muzeum. V Saint Pol sur Ternoise mohou návštěvníci využít bazén, zahrát si tenis nebo se mohou věnovat rybaření.

Tipy na výlety
Zvlněná zalesněná oblast Nordu-Pas de Calais se částečně rozkládá na území, které historicky patřilo k Flandrám. Flandry svými kanály, větrnými mlýny a městy s dlážděnými náměstími a sedlovými střechami připomínají trochu Nizozemí. Na sever od Lille, hlavního města tohoto regionu, jsou dvě vlámská středověká opevněná města, Bergues a Wormhout, obehnaná kanály. Opevnění jsou zde u měst velmi typická. Například v Cambrai se stále nachází strážní domek, tvrz a hlavní hradní věž.

Gotické katedrály
Štíhlé špičky věží gotických katedrál severní Francii se jako význačné církevní dominanty tyčí vysoko nad okolní krajinu i města. Severní Francie je kolébkou gotické architektury – tento sloh se datuje přibližně od roku 1140 – 1144, kdy byl postaven chér opatského kostela St.-Denis severně od Paříže.

Venkovská piva
Severní Francie a Belgie sdílejí dlouho zavedenou tradici vaření piva. Ačkoliv Štrasburk je významné pivovarské město, nejlepší pivo se vaří v okolí Lille v samém srdci Flander. V oblastech Nord a Pikardie můžete podniknout zajímavou „brasserie“ okružní jízdu po pivovarech, včetně návštěvy pivovarů například St. Sylvestre poblíž Steenvoorde nebo Jeanne d´Arc v Ronchinu poblíž Lille a dalších.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie