Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cormeilles - informace o obci

Malé město Cormeilles se nachází na severo-západě Francie, v regionu Normandie. Cormeilles je vzdálené 20 km severně od Lisieux, 30 km jižně od Deauville, Trouville a leží přibližně 20 km od moře. V Cormeilles jsou k dispozici veškeré služby v místě. Toto místo se bude zamlouvat především milovníkům turistiky, neboť Cormeilles je ideálním výchozím místem pro výlety do okolí.

Tipy na výlety

Côte Fleurie
Pobřeží plné písečných pláží a elegantních letovisek západně od města Honfleur, známé též jako „květinové pobřeží“, bylo v 19. století velmi preferováno spisovateli a umělci všeobecně. V 60. letech 19. století začal Napoleon III. jezdit s celým svým dvorem na letní pobyt do Trouville-sur-Mer.

Po jeho vzoru se sem začala sjíždět celá módní Paříž a cestování bylo usnadněno výstavbou nové železnice. Přepychovějším místem je ale město Deauville, které spolu se zdejší dostihovou dráhou vybudoval v 19. století jeden z Napoleonových vévodů. Pak následovalo kasino se slavnou promenádou Les Planches. Jak Trouville-sur-Mer, tak Deauville se mohou pochlubit extravagantními vilami a luxusními hotely.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie