Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Valmorel

Valmorel

(1400 – 2550 m. n. m.)
Malé a příjemné lyžařské středisko Valmorel se nachází nedaleko vyhlášené oblasti Trois Vallées. Zajímavé je především svou unikátní architekturou kombinovanou s moderními budovami. Valmorel byl vleky propojen se sousedním St. Francois Longchamps a vznikla tak oblast Le Grand Domaine nabízející 160 km sjezdovek. Valmorel se právem stal jedním z nejoblíbenějších středisek zimní rekreace ve Francii.

Lyžuje se na severních svazích masívu Cheval Noir, který měří 2832 metrů nad mořem. Ti co hledají náročnější sjezdovky by se měli vydat do Valmorelu, v St. Francois jsou spíše méně náročné tratě vhodné pro rodiny s dětmi. Středisko celkově nabízí 28 zelených, 32 modrých, 15 červených a 8 černých sjezdovek. O přepravu lyžařů se stará 36 vleků, 16 sedačkových a 2 kabinkové lanovky s celkovou kapacitou 53 000 osob za hodinu.

Pro milovníky běžeckého lyžování je zde k dispozici 20 km běžeckých upravovaných stop. Také snowboardisté si mohou zařádit ve snowparku s half-pipe a boardercrossem nad Valmorelem La Belle.

V centru Valmorelu je pěší zóna, kde vás k návštěvě bude lákat množství restaurací s tradiční francouzskou kuchyní. Dále jsou zde půjčovny lyží a snowboardů, obchody, samoobsluha, sportovní prodejny, diskotéka, kino a směnárny. Odvážní jedinci mohou ve středisku vyzkoušet paragliding a motorové rogalo. Odpočinou si můžete v relaxačním centru Valmoforme, kde je bazén, sauna, masáže a posilovna.

 

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie