Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Château Chinon

Château Chinon

Město Château Chinon je situováno ve střední Francii, v regionu Burgundsko. Leží v nadmořské výšce 609 m, 40 km jiho-východně od Autun, 40 km od Saint-Brisson a 40 km od Corbigny. Château Chinon nabízí návštěvníkům řadu zajímavostí, kupříkladu archeologické naleziště. Toto archeologické místo na Mont-Beuvray je velmi pozoruhodné.

V obci jsou k dispozici veškeré služby v místě, za návštěvu stojí místní muzeum. V létě se v Château Chinon mohou návštěvníci věnovat různým sportovním aktivitám jako je tenis nebo rajtování. Château Chinon je ideální pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky.

Tipy na výlety
Okolí je vhodné také pro horolezectví. Mezi oblíbené cíle výletů patří jezero Lac des Settons a Lac de Penneciere – vzdálené asi 11 km od Château Chinon).

Zajímavost
Každý bojuje proti všudypřítomnému stresu hledáním pohody ve wellness. A tak není nijak překvapující, že i v Burgundsku vznikla v posledních měsících mnohá zařízení specializovaná na wellness (lázně, rehabilitační a relaxační zařízení).

V Meursault, proslulé vinařské oblasti Côte de Beaune, se vinné hrozny staly zdrojem krásy, wellness a relaxace v nově otevřeném zařízení Spa Bourgogne Vignes et Wellness. Toto jedinečné místo v samém srdci burgundských vinic využívá blahodárných účinků vína, které byly samozřejmě známy již od starověku, ale nyní jsou vědecky podložené, zejména co se týče příznivého vlivu na pokožku. V prostředí jako stvořeném k relaxaci, v tlumeném osvětlení a jemné vůni esenciálních olejů, se nabízí celá řada přírodních produktů vyrobených z vína.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování ve Francii

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit ve Francii. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Česko | Rakousko
Zájezdy do Francie